טוען אירועים

« כל האירועים

ערים? – 3 הרצאות בסגנון TED – קנטה -ת"א

דצמבר 19, 20:00 - 21:30

 

ב19 לדצמבר ,מופע ערים מגיע לתל אביב. קרן ליטני, מייסדת סושלייז, הסלון החברתי, הגנטיקאית ד"ר ליאת יקיר ויעל מן-שחר, מומחית בנושא הפסיכולוגיה של הטכנולוגיה ומגישת רדיו, בערב מרתק בסגנון TED עם שלוש הרצאות על מדע, טכנולוגיה, כלכלה ואהבה במאה ה 21.
לכרטיסים ומידע נוסף:  לחצו כאן

העולם סביבנו משתנה כל הזמן ונע בקצב מסחרר. פריצות דרך וקפיצות טכנולוגיות משמעותיות התרחשו בעשורים האחרונים בתחומי חקר המוח, הכלכלה, טכנולוגיות חדישות, גנטיקה, אבולוציה ועוד. העתיד נראה מרתק מאי פעם אך צופן בתוכו אפשרויות מעוררות תקווה אך גם מעוררות אימה.

קרן ליטני – תרצה על "עתיד העבודה בעידן הדיגיטל והכלכלה החדשה".
קרן, יזמית ומייסדת של הסושלייז סלון החברתי, מפתחת שיטת 'החכות והדגים' לחדשנות ומנהיגות בעידן הדיגיטל והכלכלה החדשה, תציג שני עתידים אפשריים לחברה האנושית, אחד פסימי והשני אופטימי במיוחד, ותדבר על יזמות כמקצוע החשוב ביותר במאה ה 21.

ד"ר ליאת יקיר – תרצה על "המדע והעתיד של האהבה והזוגיות".
ליאת, היא שופטת בתוכנית הראליטי : חתונה ממבט ראשון, מומחית לגנטיקה מולקולרית, יזמית ביוטק וחוקרת רגשות, תיקח אותנו למסע בעקבות רגש האהבה במוח שלנו. נבין כיצד נוצרת האהבה הזוגית, למה היא כ"כ מסובכת? ומהו עתיד הזוגיות במאה ה-21 – עידן החופש והגירויים המהירים ?

יעל מן שחר – תרצה על "עתיד המוח בעולם שכולו הדיגיטלי".
יעל, מתמחה בתחום הפסיכולוגיה של הטכנולוגיה, חוקרת את השפעות הטכנולוגיה על המוח ואת מגבלות הקשב החדש, תשתף אותנו בתוצאות מחקרים חדשים ופורצי דרך מכל העולם בנושא מבנה המוח המשתנה

למידע נוסף על מיקום האירוע וכרטיסים: https://www.facebook.com/events/257062034820803/

פרטים

תאריך:
דצמבר 19
זמן:
20:00 - 21:30